Dlaczego z Destino...

 

atardecer aguilas

 

Polskie Biuro Podróży Destino Mexico powstało w Meksyku w roku 1997. Od tego czasu do chwili obecnej, regularnie i nieprzerwanie organizujemy autorskie podróże do Meksyku, na wyspy Morza Karaibskiego, do Ameryki Środkowej i Południowej.

Założone przez nas w Mieście Meksyk, a później również w Cancun oraz Playa del Carmen polskie biuro podróży Destino Mexico od lat skupia swą działalność na obsłudze polskich turystów, działając na terenie całego Meksyku jako koncesjonowany przez Ministerstwo Turystyki Meksyku Tour Operator. Dzięki dużym obrotom w Meksyku posiadamy atrakcyjne taryfy hotelowe, zaś jeżdżące z nalepką PL własne samochody typu VAN oraz mikrobusy pozwalają nam na utrzymanie bardzo dobrych cen także dla grup kameralnych oraz turystów indywidualnych. Wśród starannie wyselekcjonowanej i sprawdzonej kadry różnojęzycznych przewodników meksykańskich, zapewniamy obsługę na miejscu przez licencjonowanych pilotów w języku polskim. Od początku postawiliśmy na szanującą lokalne realia fachowość, rzetelność i uczciwość, oraz szanującą kieszenie przystępność cenową.

Od roku 2003, wyróżniane statusem Lidera Polskiej Turystyki, Destino Mexico działa również w Warszawie, pomagając w wyborze najlepszych połączeń lotniczych i w kompleksowej obsłudze wyjazdów. Zarówno kontakt bezpośredni do Meksyku, jak i przez biuro w Polsce, gwarantują profesjonalne podejście do każdego zapytania i do każej realizacji.  

Specjalizacja w regionie idzie w parze ze specjalizacją w imprezach szytych na miarę potrzeb szerokiego kręgu podróżujących. Na stronie internetowej, proponujemy cztery typy imprez

INCENTIVES  to oferta przygotowana z myślą o niestandardowych wyjazdach firmowych, podkreślająca emocjonalny i zapadający na długo w pamięć wymiar podróżowania. Tu znajduje się również podgląd oferowanych hoteli  i restauracji, oraz kalendarz wydarzeń, które mogą stanowić o wyborze danej trasy bądź destynacji

WYPRAWY  to oferta wyjazdów z elementami przygody, takimi jak trekking po górach bądź pustyni, speleologia, warsztaty fotograficzne, jazda konna, jeepy, rafting, świat starożytnej duchowości meksykańskich indian, etc. To oferta zarówno dla profesjonalistów, jaki i dla początkujących w przygodowym podróżowaniu.

PODRÓŻE  to najbardziej familijna i tradycyjna część oferty, często łącząca w sobie elementy krajoznawcze z wypoczynkiem. Imprezy zaprojektowane jako wyjazdy rodzinne oraz poznawcze, zawierają w sobie klasykę zwiedzania i dają najpełniejsze wyobrażenie o wybranym regionie bądź kraju.

DMC CANCUN  to z kolei dział wspomagający turystów, którzy lecą na Karaibskie wybrzeże Meksyku w celach wypoczynkowych. Aby ten wypoczynek wzbogacić odrobinę o ryt meksykańskości i lokalnego smaku, przygotowaliśmy niemasową ofertę imprez jednodniowych i kilkudniowych w regionie.

W poznawaniu, zbieraniu doświadczeń i otwartym dzieleniu się zdobytą wiedzą leży cel naszej pracy, której sensem i siłą jest podróżnicza pasja jeżdżących z nami turystów. Życie jest podróżą, a podróż małym życiem. Zaletą podróżowania jest to, że sami wybieramy podróż, która w sposób najbardziej zbliżony upodabnia się do świata naszych marzeń. Mamy nadzieję, że nasza oferta pozwoli również i Państwu na dokonanie takiego wyboru.

Obejrzyj zrealizowane przez nas filmy:

1. Mistyczny świat Majów >>>

2. Majowie, strażnicy czasu >>>

3. Fotoekspedycje (Meksyk, Gwatemala, Belize) >>>

ZAPRASZAMY!!!ZAMÓW PODRÓŻ
x

Zamów podróż

Podaj nam oczekiwania wobec wyjazdu, przybliżone daty oraz liczbę osób, przygotujemy podróż specjalnie dla Ciebie.
Jeśli zostawisz swój email, kopia zostanie przesłana na Twój email Nr telefonu ułatwi nam kontakt z Tobą